KONST / Litografier / Litografier 16737391
nr 1673 7391
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografier, 4 st. Signerade, numrerade, 200-upplaga, oramade lösa blad, 63x43 cm
Kondition: slitage
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 januari 2025
kl 20:45:55
300 kr
350 kr